II edycja "Women’s Energy in Transition – Polish Edition" | Wydział Chemiczny Politechniki Gdańskiej

Treść strony

Aktualności

Data dodania: 2023-11-14

II edycja "Women’s Energy in Transition – Polish Edition"

grafika tematyczna

Drogie Studentki,

do 15 grudnia 2023 r. trwa nabór zgłoszeń do programu "Women’s Energy in Transition – Polish Edition", którego celem jest wyróżnienie wybitnych studentek i absolwentek kierunków związanych z energetyką, które poruszyły w swoich pracach dyplomowych tematykę transformacji energetycznej.

Dlaczego warto wziąć udział w tej inicjatywie?

  • Nagrody i możliwość stażu: Laureatki będą miały nie tylko szansę zdobycia atrakcyjnych nagród pieniężnych, ale także możliwość odbycia praktycznego stażu w jednej ze spółek z Grupy Dalkia w Warszawie lub Katowicach. To doskonała okazja do rozwoju praktycznych umiejętności oraz poszerzenia doświadczenia zawodowego.
  • Wyróżnienie osiągnięć naukowych: Program "Women’s Energy in Transition" stanowi doskonałą platformę do zaprezentowania Waszych prac dyplomowych oraz podzielenia się wiedzą na temat transformacji energetycznej. To szansa, by Wasze badania zostały dostrzeżone i docenione przez ekspertów z branży.
  • Zmiana sektora energetycznego: Działamy na rzecz promowania równouprawnienia w sektorze energetycznym, gdzie kobiety wciąż stanowią mniejszość. Poprzez udział w naszym programie, przyczyniacie się do tworzenia równowagi płci w tej ważnej dziedzinie.

Chcemy, aby informacja o programie dotarła do jak największej liczby ambitnych studentek, dlatego prosimy o aktywne udostępnianie tych informacji wśród Waszych koleżanek.

Zachęcamy również do obejrzenia wypowiedzi laureatek I edycji oraz członków jury .

Więcej szczegółowych informacji oraz formularz zgłoszeniowy znajdziecie na stronie: https://dalkiapolska.com/pl/women-s-energy-in-transition-polish-edition

Jeśli macie jakiekolwiek pytania dotyczące programu, piszcie na adres: energiakobiet@dalkia.com

Nie przegapcie szansy, która może otworzyć przed Wami nowe możliwości zawodowe i przyczynić się do zmiany w sektorze energetycznym.

Media społecznościowe:

35 wyświetleń