Listopadowa akcja charytatywna Wydziału Chemicznego | Wydział Chemiczny Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2023-11-07

Listopadowa akcja charytatywna Wydziału Chemicznego

grafika tematyczna

Szanowni Państwo,
Pracownicy i Doktoranci Wydziału,

w imieniu Pani Dziekan Wydziału Chemicznego prof. Agaty Kot-Wasik z przyjemnością informujemy, że w tym roku Wydział Chemiczny przystępuje do akcji charytatywnych w których beneficjentami będą dzieci z Pomorskiego Hospicjum.

LISTOPAD  - "Podaruj mi pieluszkę"

Miesiąc LISTOPAD - jak było już anonsowane na posiedzeniach rad - będzie na naszym Wydziale miesiącem PODARUNKÓW w postaci pieluszek dziecięcych w rozmiarach: 4,5,6 oraz pieluch Seni w rozmiarach S, M, a także mokrych chusteczek (szczegóły na plakatach rozwieszonych na Wydziale). Dary będziemy zbierać do kartonów odpowiednio opisanych i usytuowanych  w pobliżu portierni Chemii A, B i C. Kartony zostały ustawione we wspomnianych miejscach w dniu dzisiejszym.

W imieniu Pani Dziekan gorąco zachęcamy do przyłączenia się do zbiórek.

Na takie akcje Państwo zawsze reagujecie w sposób niezwykle hojny i życzliwy.  Mamy nadzieję, że i w tym roku tak się stanie, bowiem "Pomoc jest jak cegiełka: jeśli wszyscy wyciągną rękę, uda się stworzyć most" – Arthur Ashe

z wyrazami szacunku
Organizatorzy Akcji Charytatywnych