Tworzymy razem Eko-inki: alternatywne świąteczne drzewka w duchu zero-waste | Wydział Chemiczny Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2023-11-21

Tworzymy razem Eko-inki: alternatywne świąteczne drzewka w duchu zero-waste

Eko-inki

Zapraszamy całą społeczność akademicką do włączenia się w tę akcję i wspólne budowanie. Wystarczy pomysł, trochę kreatywności i znalezienie materiałów, z których można zrobić drzewko, a których na uczelni nie brakuje. To mogą być metalowe rurki, szklane probówki, których już nikt nie używa, sznurki, linki i wszystko to, co przyjdzie do głowy, a zalega gdzieś nieużywane.

Masz już pomysł i oczami wyobraźni widzisz swoją Eko-inkę: jesteś idealnym kandydatem do zespołu, jaki tworzy Wydział Chemiczny.

Wierzę, że Wydział Chemiczny zaproponuję "idealną" unikalną eko-inkę, a uczestnicy zostaną wyróżnieni nagrodą.

Na chętnych do udziału czekamy do czwartku 23.11.2023 do godziny 11 - proszę o przekazanie imienia i nazwiska droga mailową na adres: dziekan.wch@pg.edu.pl.

Nie ma znaczenia wiek, płeć, stanowisko, tytuł - znaczenie ma chęć i kreatywność.

Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie: