Dzień Dziekański na Wydziale Chemicznym | Wydział Chemiczny Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2023-12-13

Dzień Dziekański na Wydziale Chemicznym

grafika tematyczna

Dzień 22.12.2023 został ustanowiony Dniem Dziekańskim dla studentów Wydziału Chemicznego.

Dzień Dziekański dotyczy wszystkich form zajęć w tym zajęć laboratoryjnych.

Zapewne Państwo pamiętają, studenci PG do 14 października mieli wypełniać ankiety studenckie dotyczące oceny NA. Pan Rektor ustalił z Samorządem Studentów PG, iż w przypadku przekroczenia 40% wypełnienia ankiet przyzna studentom dzień wolny tzw. dzień rektorski. I rzeczywiście tak się stało,  w dniu 03.11.2023 zajęcia na uczelni zostały odwołane. Jednak nie wszyscy Państwo może wiedzą, że to dzięki studentom naszego Wydziału udało się osiągnąć taki wynik, bowiem na poszczególnych wydziałach frekwencja kształtowała się bardzo różnie.

Nasi studenci od wielu lat, co semestr, wypełniają ankiety, a frekwencja wynosi ok. 60% i zawsze jest najwyższa na Politechnice Gdańskiej.

Celem uhonorowania studentów w ten nietypowy sposób oraz dodatkowo, uprzedzając prośby o przełożenie zajęć z przedświątecznego piątku, dzień 22 grudnia 2023 r. ustanowiony zostaje Dniem Dziekańskim na Wydziale Chemicznym Politechniki Gdańskiej.