Ogłaszamy konkurs na najładniejszą choinkę na Wydziale Chemicznym | Wydział Chemiczny Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2023-12-08

Ogłaszamy konkurs na najładniejszą choinkę na Wydziale Chemicznym

grafika tematyczna

Zbliżają się spotkania świąteczne w gronie pracowników Wydziału, w różnych Katedrach i jednostkach. Towarzyszą im pięknie przygotowane dekoracje świąteczne.

Wzorem poprzedniego roku także i w roku bieżącym Redaktorzy Biuletynu Dziekana odwiedzą i sfotografują nasze wydziałowe choinki, by móc przygotować galerię zdjęć i dać Państwu szansę na wybór najśliczniejszej choinki na Wydziale Chemicznym.

Nie wdając się w spór, dotyczący wyboru między sztuczną a naturalną choinką, my nie stawiamy ograniczeń, po prostu wybieramy najładniejszą. Każda choinka może wziąć udział w konkursie, a każdy z pracowników będzie mógł głosować.