Zaproszenie na finał 7. edycji Konkursu PZPTS na najlepszą pracę dyplomową | Wydział Chemiczny Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2023-12-01

Zaproszenie na finał 7. edycji Konkursu PZPTS na najlepszą pracę dyplomową

grafika tematyczna
Zapraszamy na finał siódmej edycji Konkursu Polskiego Związku Przetwórców Tworzyw Sztucznych na najlepszą pracę dyplomową z zakresu nowatorskiego zastosowania tworzyw sztucznych.

Finał Konkursu oraz ogłoszenie wyników odbędzie się podczas gali, w dniu 19 grudnia 2023 r., która rozpocznie się o godz. 16:00, na Wydziale Chemicznym Politechniki Gdańskiej, w Audytorium 1.4, budynek nr 5 „Chemia C”.

Po części oficjalnej zapraszamy na uroczysty koktajl.

Kontakt:
R.S.V.P.: Paweł Krukowski
e-mail: office@tworzywa.org.pl
tel.: (22) 828 04 13

Celem Konkursu jest promowanie nowatorskich technologii i organizacji procesu przetwórstwa tworzyw sztucznych oraz upowszechnienie wiedzy na ich temat.

Zwycięzca Konkursu Polskiego Związku Przetwórców Tworzyw Sztucznych otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 5 000 zł.