Konkurs Mistrz Techniki | Wydział Chemiczny Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2024-01-08

Konkurs Mistrz Techniki

grafika tematyczna

Federacja Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych Naczelnej Organizacji Technicznej organizuje ogólnopolski konkurs MISTRZ TECHNIKI FSNT-NOT 2022/2023.

Celem Konkursu jest wyróżnianie oraz promowanie twórców innowacyjnych rozwiązań i przedsięwzięć technicznych, a także przedsiębiorstw i uczelni wyższych, które dbają o wdrażanie nowych technologii, a tym samym innowacyjność gospodarki.

Zgłoszenia do regionalnego – pomorskiego etapu – przyjmowane są do 31 stycznia 2024roku.

Prace należy złożyć do biura Pomorskiej Rady FSNT NOT w Gdańsku, ul. Rajska 6, pok. 101 – pocztą tradycyjną lub osobiście.

Szczegóły dotyczące Konkursu zawarte są w załączonym Regulaminie.

W przypadku pytań informacji można zasięgnąć telefonicznie lub mailowo (projekty@gdansk.enot.pl , tel. 731 731 224).

Zachęcamy do uczestnictwa w konkursie i życzymy powodzenia!

Regulamin (pdf, 363.46kB) Formularz zgłoszeniowy (pdf, 355.82kB)