Ogólnopolska Konferencja Chemia-Biznes-Środowisko „ChemBiŚ” | Wydział Chemiczny Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2024-04-22

Ogólnopolska Konferencja Chemia-Biznes-Środowisko „ChemBiŚ”

grafika tematyczna

Ogólnopolska Konferencja Chemia-Biznes-Środowisko „ChemBiŚ” ma na celu integrację środowiska młodych naukowców, przede wszystkim studentów i doktorantów, oraz podkreślenie roli chemii, biznesu chemicznego, ochrony środowiska i zdrowia w życiu człowieka.

W tym roku VI edycja konferencji odbędzie się w dniach 8-9.06.2024 r. (sobota/niedziela), w formie stacjonarnej na Wydziale Chemii Uniwersytetu Gdańskiego.

Prelegenci będą mogli przedstawiać swoje wyniki i osiągnięcia prac badawczych oraz tematy popularnonaukowe w formie komunikatu ustnego lub w postaci prezentacji posterowej.

Rejestracja i przesyłanie abstraktów możliwe są od 8 kwietnia do 20 maja 2024. Formularze rejestracyjne i szczegółowe informacje: www.chembis.ug.edu.pl