Kariera w Plenerze - Mondi 5 czerwca | Wydział Chemiczny Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2024-05-29

Kariera w Plenerze - Mondi 5 czerwca

grafika tematyczna

Zapraszamy wszystkich studentów i absolwentów na kolejne wydarzenie z cyklu „Kariera w Plenerze” organizowane przez firmę Mondi Świecie SA, Biuro Karier i Absolwentów oraz Wydział Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa Politechniki Gdańskiej. Wydarzenie odbędzie się 5 czerwca 2024, w czwartek, w godzinach 10:00-14:00 przed Wydziałem Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa (budynek nr 40).

Spotkanie z firmą Mondi to doskonała okazja, żeby poznać zespół pracowników oraz oferty praktyk, staży i pracy wakacyjnej.

W programie wydarzenia przewidziano również:

• Spotkania z Liderkami Mondi oraz mentoring
  • Kobiety w Mondi – inspirująca ścieżka rozwoju w branży produkcyjnej
  • Konkurs z atrakcyjnymi nagrodami
  • Panel dyskusyjny: Rynek pracy a oczekiwania kobiet wobec pracodawców
  • Mini Warsztat Rozwojowy

Warsztat poprowadzą liderki Mondi Świecie S.A. w sali 222 budynku nr 40 - start o godzinie 12:00.

Dołączcie do wydarzenia, aby odkryć fascynujący świat możliwości dla kobiet w branżach technicznych!

Zachęcamy do zapisów przy pomocy poniższego linku:

Kontakt i więcej informacji:

damian.lukaszewski@mondigroup.com