Konkurs Innowacji Dydaktycznych 2024 | Wydział Chemiczny Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2024-05-16

Konkurs Innowacji Dydaktycznych 2024

grafika tematyczna

Rozpoczęła się IV edycja Konkursu Innowacji Dydaktycznych. Celem konkursu jest opracowanie i wdrożenie innowacyjnych rozwiązań dydaktycznych, które wzbogacą dorobek dydaktyczny uczelni i przyczynią się do dalszego jej rozwoju. Poszukiwane są pomysły na nowe elementy związane z efektywnością procesu dydaktycznego, elastyczne ścieżki kształcenia, zajęcia eksperymentalne, interdyscyplinarne, próbne wdrożenia i pilotażowe zastosowania nowych metod i form uczenia się w ramach oferty kształcenia PG.

W poprzednich trzech edycjach łącznie złożono 129 wniosków, 35 zostało sfinansowanych. O pomysłach na innowacje można posłuchać w wywiadach z laureatami (edycja 2021edycja 2022edycja 2023).

Informacje dla aplikujących:

• wnioski można składać do 26.05.2024 r.,
  • wyniki zostaną ogłoszone na początku lipca br.;
  • wnioski należy składać w aplikacji KID.

Więcej informacji o konkursie znajduje się na stronie Centrum Nowoczesnej Edukacji.