Konkurs Jaskółki Przedsiębiorczości | Wydział Chemiczny Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2024-05-09

Konkurs Jaskółki Przedsiębiorczości

grafika tematyczna

Dn. 14.05.2024 r. rozpocznie się nabór wniosków do konkursu Jaskółki Przedsiębiorczości organizowanego przez Gdańsk Tech Startup School (GTS2) na Politechnice Gdańskiej.

Szczegółowe informacje nt. zasad konkursu oraz edukacyjnej gry terenowej, która jest elementem składowym konkursu, będzie można uzyskać na stoisku promocyjnym przed Gmachem Głównym PG.

Udział w konkursie mogą wziąć studenci oraz doktoranci PG, jak również uczniowie szkół ponadpodstawowych, współpracujących z PG.

Gra terenowa na terenie kampusu PG potrwa w dn. 14.05–3.06.2024 r. Daje ona szansę zapoznania się z możliwościami zastosowania sztucznej inteligencji w procesie tworzenia innowacji oraz projektów o charakterze przedsiębiorczym, a jednocześnie zdobycia wiedzy przydatnej do udziału w konkursie. Gra będzie również formą rywalizacji międzywydziałowej o tytuł „Jaskółki PG”.

Uczestnicy gry zdobywają dodatkowe punkty do oceny projektów zgłoszonych w etapie I konkursu.

Dodatkowe informacje: