Spotkaj się z firmą Eaton w plenerze 9. maja! | Wydział Chemiczny Politechniki Gdańskiej

Treść strony

Aktualności

Data dodania: 2024-05-06

Spotkaj się z firmą Eaton w plenerze 9. maja!

grafika tematyczna
Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów i absolwentów na wyjątkowe wydarzenie z cyklu „Kariera w plenerze”, organizowane przez firmę Eaton wspólnie z Wydziałem Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa oraz Biurem Karier i Absolwentów PG. Spotkanie odbędzie się 9 maja 2024 r. (czwartek) w godzinach od 10:00 do 14:00 przed budynkiem Wydziału Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa (budynek nr 40).

To doskonała okazja, żeby dowiedzieć się więcej o firmie, poznać ich produkty oraz odkryć możliwości rozwoju zawodowego, jakie oferuje. Biznes Eaton w Tczewie dynamicznie się rozwija, dlatego firma poszukuje pracowników na płatne staże i praktyki, a także na stanowiska specjalistyczne i inżynieryjne. Zachęcamy do aplikowanie przez stronę Energize Your Career at Eaton.

Dla studentów, którzy wezmą udział w wydarzeniu firma przygotowała niespodziankę – wystarczy wziąć udział w quizie i odebrać voucher, który można od razu zrealizować w Szama-Man Food Trucku ustawionym obok stoiska firmy.

Co warto wiedzieć o firmie Eaton?

To globalna korporacja, która zatrudnia blisko 99 tysięcy pracowników i działa w ponad 175 krajach na całym świecie. Dzięki innowacyjnym produktom i usługom w obszarze elektryki, hydrauliki, motoryzacji i lotnictwa pomaga klientom efektywnie zarządzać energią.

Kampus Eaton w Tczewie jest dostawcą rozwiązań i produktów do czołowych firm branży motoryzacyjnej, wymagającej zaawansowanych technologii i nowoczesnych rozwiązań – od sprężarek doładowujących silniki benzynowe po komponenty do samochodów elektrycznych. Produkty firmy Eaton można znaleźć w samochodach osobowych i ciężarowych na całym świecie.

Tczewski kampus to nie tylko miejsce produkcji, ale również ośrodek badawczo-rozwojowy wyposażony w najnowocześniejszą technologię. To właśnie tam buduje się i testuje innowacje w rzeczywistych warunkach.

10 wyświetleń