Warsztaty laboratoryjne wylicytowane w ramach aukcji WOŚP | Wydział Chemiczny Politechniki Gdańskiej

Treść strony

Aktualności

Data dodania: 2024-05-23

Warsztaty laboratoryjne wylicytowane w ramach aukcji WOŚP

Uczestniczki warsztatów wylicytowanych w ramach WOŚP
Uczestniczki warsztatów wylicytowanych w ramach WOŚP od lewej Panie: Ewa, Martyna, Ewelina oraz koordynatorka wydarzenia dr inż. Ilona Kłosowska-Chomiczewska. Fot. Małgorzata Borecka / WCh PG

Dnia 17 maja w Katedrze Biotechnologii i Mikrobiologii zostały przeprowadzone warsztaty laboratoryjne z przygotowania kosmetyków z naturalnymi składnikami, wylicytowane w ramach aukcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy WOŚP2024.

Trzy uczestniczki, Panie Ewa, Martyna i Ewelina, zapoznały się z technologią wytwarzania produktów kosmetycznych, przykładowymi recepturami preparatów, a także funkcjami poszczególnych składników; jednak co najważniejsze Panie samodzielnie przygotowały własne kosmetyki.

Jak oceniają wydarzenie? W mailu, do prowadzącej zajęcia dr inż. Ilony Kłosowskiej-Chomiczewskiej, napisały:

Co do opinii to cała nasza trójka świetnie się bawiła. Byłyśmy bardzo pozytywnie zaskoczone zarówno ilością i różnorodnością produktów do wykonania ale również ich złożonością. Fajnie było też wypróbować wszystkie kosmetyki później w domu i będzie to super pamiątka po naszym babskim weekendzie : ) 

Wszystkie się również zgodziłyśmy, że robienie kosmetyków to była tylko połowa frajdy bo drugą połową był entuzjazm, który Panie wprowadzały do zajęć. Pewnie robią Panie dużo takich spotkań i jest to jak kolejny dzień w pracy, więc bardzo dziękujemy za fajną atmosferę, wspólne cieszenie się z zapachów i kolorów, które wyszły i miłe rozmowy!.”

 

Dziękujemy Paniom za wspólny czas, było nam bardzo miło gościć Was na warsztatach.

Dziękujemy również wszystkim biorącym udział w licytacji i zainteresowanych aukcją.

Wydarzenie koordynowała dr inż. Ilona Kłosowska-Chomiczewska

229 wyświetleń