Dzień Absolwenta 2024 na Wydziale Chemicznym | Wydział Chemiczny Politechniki Gdańskiej

Treść strony

Aktualności

Data dodania: 2024-06-07

Dzień Absolwenta 2024 na Wydziale Chemicznym

grafika tematyczna

Szanowni Państwo,

Z wielką radością pragniemy poinformować, że wydziałowe obchody Dnia Absolwenta zaszczycą swoją obecnością absolwenci następujących roczników:

1963-1969 – organizator Marek Biziuk marek.biziuk@pg.edu.pl

1964 - 1966 – organizator Krystyna Mędrzycka krystyna.medrzycka@pg.edu.pl

1978 – organizator Marek Wartecki marekwartecki@yahoo.pl

1994 – organizator Donata Konopacka-Łyskawa  donkonop@pg.edu.pl

1998 – organizator Barbara Piotrowska barbara.piotrowska@merckgroup.com

Wydziałowe uroczystości rozpoczną się punktualnie o godzinie 10:15 w Audytorium Chemicznym im. prof. Jacka Namieśnika, gdzie będziemy mieli możliwość wysłuchać uroczystych wykładów wygłoszonych przez Dziekan Wydziału Chemicznego – prof. dr hab. inż. Agatę Kot-Wasik (absolwentkę WCh) i Prorektora ds. nauki PG – prof. dr hab. inż. Sławomira Milewskiego (absolwenta WCh).

Po zakończeniu wykładów nastąpi wręczenie pamiątkowych dyplomów obecnym Absolwentom, a następnie zaprosimy wszystkich do wspólnego zdjęcia rodziny wydziałowej przed budynkiem Chemii A. Po tej części, uczestnicy będą mogli wziąć udział w uroczystościach ogólnouczelnianych [program], bądź już w ramach swoich roczników, będą kontynuować świętowanie w „rocznikowym” gronie, dzieląc się wspomnieniami i ciesząc się tym wyjątkowym dniem.

W imieniu społeczności Wydziału Chemicznego zapraszam do zgłaszania swojego uczestnictwa na adres agnieszka.pladzyk@pg.edu.pl

Agnieszka Pladzyk (absolwentka WCh)
Prodziekan
Pełnomocnik Dziekana ds. Absolwentów i kontaktów ze Stowarzyszeniem Absolwentów

204 wyświetleń