Dzień Absolwenta już w najbliższą sobotę, tj. 22 czerwca | Wydział Chemiczny Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2024-06-18

Dzień Absolwenta już w najbliższą sobotę, tj. 22 czerwca

grafika tematyczna

Koleżanki i Koledzy Absolwenci,
Drodzy Absolwenci

Już w tę sobotę, tj. 22 czerwca będziemy świętować Dzień Absolwenta Politechniki Gdańskiej.

Wydziałowe uroczystości rozpoczną się punktualnie o godzinie 10:15 w Audytorium Chemicznym im. prof. Jacka Namieśnika, gdzie uroczyste wykłady wygłoszą Dziekan Wydziału Chemicznego – prof. dr hab. inż. Agata Kot-Wasik (absolwentka WCh) i Prorektor ds. nauki PG – prof. dr hab. inż. Sławomir Milewski (absolwent WCh).

Po wykładach nastąpi wręczenie pamiątkowych dyplomów Absolwentom, a następnie zaprosimy wszystkich do wspólnego zdjęcia rodziny wydziałowej przed budynkiem Chemii A. Po tej części, uczestnicy będą mogli wziąć udział w uroczystościach ogólnouczelnianych, których szczegółowy program i ważne informacje znajdą Państwo [tutaj (docx, 16.71kB)].

Do zobaczenia na Wydziale Chemicznym Politechniki Gdańskiej

Agnieszka Pladzyk (absolwentka WCh)
Prodziekan
Pełnomocnik Dziekana ds. Absolwentów i kontaktów ze Stowarzyszeniem Absolwentów