Trwa III edycja Mother and Child Startup Challenge! | Wydział Chemiczny Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2024-06-17

Trwa III edycja Mother and Child Startup Challenge!

grafika tematyczna

14 maja 2024 r. została rozpoczęta rekrutacja do konkursu Instytutu Matki i Dziecka, który skupia się na wspieraniu innowacyjnych startupów medycznych związanych z obszarami pediatrii, ginekologii i położnictwa! W tym roku organizatorzy otwierają się nie tylko nie tylko na rozwiązania biomedyczne, ale również technologie wspierające funkcjonowanie szpitala!

Czego poszukują organizatorzy?

• Projektów na wczesnym etapie rozwoju (TRL <= 7)
  • Tematyka konkursu obejmuje:
    • Pediatrię, ginekologię i położnictwo,
    • Profilaktykę i badania przesiewowe,
    • Edukację pacjentów i wsparcie w szkoleniu specjalistów,
    • Zarządzanie procesami i dokumentacją,
    • Technologie laboratoryjne i biotechnologię,
    • Rozwiązania wspierające organizację pracy szpitala.

Jeśli Twój startup pasuje do tych kryteriów, nie wahaj się i zgłoś się jeszcze dzisiaj! To doskonała okazja, by otrzymać wsparcie i możliwość rozwoju dla swojego projektu.

Szczegółowe informacje o zasadach konkursu oraz procesie zgłaszania znajdują się na stronie internetowej: www.mcsc.pl. Dołącz do społeczności innowacyjnych przedsiębiorców medycznych!