Zastępy dzieci odwiedzają Wydział Chemiczny – 21. Bałtycki Festiwal Nauki | Wydział Chemiczny Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2024-06-07

Zastępy dzieci odwiedzają Wydział Chemiczny – 21. Bałtycki Festiwal Nauki

grafika tematyczna

W dniach 23-25 maja na terenie całego kampusu Politechniki Gdańskiej, w tym na Wydziale Chemicznym, można było dostrzec tłumy zwiedzających, głównie dzieci i młodzieży. To właśnie w tym czasie odbywała się 21. edycja Bałtyckiego Festiwalu Nauki. Jak co roku, impreza obfitowała w warsztaty i pokazy laboratoryjne, prezentacje multimedialne, wycieczki, pikniki naukowe a także wykłady przedstawione w bardzo przystępny, często widowiskowy a momentami zabawny sposób. Na Wydziale Chemicznym działo się wiele. To z Naszego Wydziału zgłoszonych zostało najwięcej imprez. Młodzi adepci chemii mogli uczestniczyć aż w 26 wydarzeniach! Kto wie, może za kilka lat to tegoroczni uczestnicy będą organizować kolejne edycje BFN? Festiwal nie odbyłby się bez Was – organizatorów wydarzeń na Wydziale. Dziękuję za zaangażowanie i poświęcony czas.

Do zobaczenia za rok!

Małgorzata Rutkowska