Konferencja SKILL SPRINT. Zbuduj swój zawodowy sukces. | Wydział Chemiczny Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2024-10-25

Konferencja SKILL SPRINT. Zbuduj swój zawodowy sukces.

Zaproszenie na konferencję
Już 30 października w Olivia Star odbędzie się konferencja karierowa Skill Sprint. To wydarzenie, które łączy osoby szukające swojej ścieżki zawodowej z ekspertami z wielu branż. Politechnika Gdańska jest Partnerem Głównym wydarzenia.

Podczas konferencji będą odbywać się14-minutowe prelekcje oraz indywidualne konsultacje zawodowe, podczas których uczestnicy będą mogli zdobyć konkretne wskazówki, dotyczące rozwoju kariery, tworzenia CV oraz pracy nad swoimi celami.

Politechnika Gdańska przygotowała dla uczestników Skill Sprint:

• Prelekcję pt. „Co młody lider powinien wiedzieć, ale boi się zapytać?”, którą poprowadzi dr inż. Sebastian Wilczewski
  • Prelekcję pt. „Nowe oblicza edukacji: Master of science – modular education programs w praktyce!”, którą poprowadzą mgr inż. Mariusz Krzyżanowski oraz nasza studentka, Dominika Sadowska
  • Konsultacje CV oraz porady na temat przygotowania się do wejścia na rynek pracy od doradczyń zawodowych z Biura Karier i Absolwentów PG w strefie kariery.

Skill Sprint odbędzie się na 34. piętrze budynku Olivia Star w godzinach 10:00-15:00.

Rejestracja już trwa, a liczba miejsc jest ograniczona. Zarejestruj się, pobierz DARMOWY bilet i skorzystaj z możliwości rozwoju i wsparcia.

REJESTRACJA