Nowi opiekunowie roczników 2024/2025 | Wydział Chemiczny Politechniki Gdańskiej

Nowi opiekunowie roczników 2024/2025

Uczestnicy spotkania
fot. Jerzy Kwiatkowski /WCh PG

7 października prodziekan ds. studentów dr hab. inż. Sebastian Demkowicz spotkał się ze studentami pierwszego roku. Podczas wydarzenia obecni byli również: dziekan dr hab. inż. Jacek Gębicki oraz prodziekan ds. kształcenia dr hab. inż. Robert Tylingo.

Podczas spotkania dziekan przedstawił opiekunów studentów roku akademickiego 2024/2025:

Gratulujemy i życzymy owocnej współpracy.

W drugiej części uroczystości dr inż. Bartłomiej Cieślik zaprezentował ofertę Centrum Nowoczesnej Edukacji, które wspiera zarówno studentów, jak i kadrę akademicką, w procesie dydaktycznym. Centrum to ważny punkt na mapie kampusu Politechniki Gdańskiej, ponieważ oferuje nowoczesne narzędzia i programy, które są ułatwieniem i krokiem w stronę nowoczesnej edukacji. Dzięki temu studenci mogą liczyć na jeszcze większe wsparcie w zakresie skutecznego uczenia się.

Więcej szczegółów na temat Centrum Nowoczesnej Edukacji.