Tytuł Nauczyciel Roku 2024 dla absolwenta Wydziału Chemicznego | Wydział Chemiczny Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2024-10-14

Tytuł Nauczyciel Roku 2024 dla absolwenta Wydziału Chemicznego

Gabriel Wołosewicz
fot. zdjęcia prywatne G. Wołosewicz

Gabriel Wołosewicz uczy chemii i przedmiotów zawodowych w Powiatowym Zespole Szkół w Redzie. . Zwyciężył w konkursie honorującym nauczycieli cenionych przez uczniów, rodziców i społeczności lokalne. Uroczystość wręczenia nagród odbyła się na Zamku Królewskim w Warszawie. Gabriel Wołosewicz jest absolwentem Wydziału Chemicznego Politechniki Gdańskiej.

„Wartości oraz pasja do nauki, które rozwijałem na Wydziale Chemicznym Politechniki Gdańskiej, dziś stanowią fundament mojej inspirującej pracy dydaktycznej. Otrzymanie tytułu Nauczyciela Roku 2024 to dowód na to, jak solidne podstawy naukowe i zaangażowanie, które wyniosłem z uczelni, przekładają się na wybitne osiągnięcia zawodowe. To wyróżnienie jest nie tylko moim osobistym sukcesem, ale także świadectwem wysokiego poziomu kształcenia, które Politechnika Gdańska zapewnia swoim studentom, umożliwiając im rozwój i realizację ambitnych celów.” – Gabriel Wołosewicz.

Gratulujemy!

Zobacz materiał wideo