Seminarium Wydziałowe 04.07.23 godz. 11.15 w Audytorium 1.4 (Chemia C) | Wydział Chemiczny Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2023-06-30

Seminarium Wydziałowe 04.07.23 godz. 11.15 w Audytorium 1.4 (Chemia C)

sabic
W najbliższy wtorek (4 lipca 2023) w Katedrze Chemii i Technologii Materiałów Funkcjonalnych będziemy gościć liderów naukowych oraz biznesowych firmy SABIC i Saudi Aramco.

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w Seminarium Wydziałowym w dniu 04.07.23 o godzinie 1115 w Audytorium 1.4 (Chemia C). Podczas Seminarium nasi Goście zaprezentują praktyki zrównoważonego rozwoju i produkcji paliw oraz substancji chemicznych, a także holistyczne podejście do gospodarki o obiegu zamkniętym tworzyw sztucznych. Przedmiotem dyskusji będzie również wykorzystanie funkcjonalnych poliolefin jako modyfikatorów asfaltu. Projekt ten, realizowany przez doktoranta naszej Katedry mgr inż. Mateusza Malus, dr Joannę Bojda i  dr hab. inż. Lidię Jasińską-Walc, prof. uczelni (kierownik projektu) został nominowany przez sponsorów do międzynarodowego konkursu 2023 R&D 100 Awards.

Zapraszamy do uczestnictwa w Seminarium.