Staż Pani mgr inż. Zuzanny Zarach | Wydział Chemiczny Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2023-06-07

Staż Pani mgr inż. Zuzanny Zarach

Zuzia
Doktorantka naszej Katedry mgr inż. Zuzanna Zarach uzyskała finansowanie wyjazdu na 3-miesięczny staż, który będzie stanowił okazję do rozwoju naukowego i umiędzynarodowienia swojej pracy doktorskiej.
Stypendia zostały przyznane w ramach projektu „STERowanie w kierunku Umiędzynarodowienia Szkoły Doktorskiej” (numer projektu / umowy: PPI/STE/2020/1/00023/U/00001; nr wewnętrzny zadania:  034679, akronim: „GUT Beyond Borders”). Projekt ten otrzymał wsparcie Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej (NAWA) w ramach Programu „STER – Umiędzynarodowienie szkół doktorskich”.
Pani Zuzanna Zarach odbędzie staż w renomowanej grupie Profesora Rafla Riedla na Technical University of Darmstadt (TU Darmstadt) w Niemczech. Podczas stażu doktorantka skupi się na badaniach materiałów anodowych do baterii sodowo-jonowych, a w szczególności na zastosowaniu dichalkogenków metali przejściowych, które są głównym tematem jej pracy doktorskiej.