Staż naukowy | Wydział Chemiczny Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2022-05-02

Staż naukowy

Agnieszka Potęga
Pracownik naszej katedry, dr inż. Agnieszka Potęga odbyła staż naukowy pod opieką prof. dr hab. Anny Marii Nowickiej w Laboratorium Teorii i Zastosowań Elektrod, Wydział Chemii, Uniwersytetu Warszawskiego.

Miło nam poinformować, że w dniach 24.01 - 25.03.2022 pracownik naszej katedry, dr inż. Agnieszka Potęga odbyła staż naukowy pod opieką prof. dr hab. Anny Marii Nowickiej w Laboratorium Teorii i Zastosowań Elektrod, Wydział Chemii, Uniwersytetu Warszawskiego.

Obszar badań obejmował elektrograwimetryczną i spektroskopową analizę oddziaływań małych cząsteczek z układami biologicznymi z zastosowaniem techniki powierzchniowego rezonansu plazmonowego i mikrowagi kwarcowej z dysypacją energii. Serdecznie gratulujemy!