Politechnika Gdańska rozwija kanał YouTube PG. Studenci poszukiwani | Wydział Chemiczny Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2021-11-17

Politechnika Gdańska rozwija kanał YouTube PG. Studenci poszukiwani

Youtuberka
Dział Promocji zaprasza do współpracy studentki i studentów PG, w których drzemią talenty reżyserskie oraz smykałka do mediów społecznościowych. Poszukiwane są osoby, które w kreatywny sposób opowiedzą o naszej uczelni, a tworzonymi przez siebie materiałami video wzmocnią działania promocyjne uczelni i jej obecność w social mediach.

Udział w prowadzonym przez Dział Promocji projekcie umożliwi realizację własnych pomysłów i budowę portfolio w ramach struktur jednej z najlepszych uczelni w kraju.

Osoby zainteresowane nawiązaniem współpracy prosimy o wypełnienie do dnia 3.12.2021 r. formularza zgłoszeniowego, w którym należy m.in. zamieścić linków do video wizytówki oraz stworzonych przez siebie materiałów video.

Dodatkowych informacji udziela Dział Promocji promocja@pg.edu.pl

Jeżeli natomiast chcielibyście poświęcić swój cenny czas tylko dla Wydziału Chemicznego napiszcie na adres promocja.wch@pg.edu.pl