Rozpocznij karierę z firmą Marion - spotkanie online | Wydział Chemiczny Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2022-03-31

Rozpocznij karierę z firmą Marion - spotkanie online

grafika tematyczna

Myślisz, że branża kosmetyczne jest przeznaczona wyłącznie dla chemików? Nasz zespół jest zbudowany z technologów, laborantów jak również z mechaników, automatyków, inżynierów produkcji, brand managerów, czy kupców. Branżę beauty tworzy wielu specjalistów. Dołącz do nas i wspólnie z nami rozwijaj branżę kosmetyczną?

Już 05.04.2022godzinie 12:00 zapraszamy na spotkanie z przedstawicielami firmy Marion.

Dołącz do spotkania, poznaj ofertę staży oraz praktyk. Dowiedz się kogo szukamy do naszych zespołów. Rejestracja na wydarzenie poprzez uczelnianą platformę kariery Career Center. Wystarczy założyć konto lub zalogować się na platformie i zapisać na wydarzenie.

Liczy się kolejność zgłoszeń! Pierwsze 20 osób, które zarejestrują się na spotkanie, wezmą w nim udział i prześlą swoją aplikację otrzymają konstruktywny feedback od rekrutera.

O firmie:

Zanim my poznamy Was – opowiemy o Marion. Jesteśmy polską, dynamicznie rozwijającą się firmą kosmetyczną specjalizującą się głównie w produkcji preparatów do włosów oraz produktów do pielęgnacji twarzy i ciała. W Marion pracują eksperci, którzy na co dzień tworzą i troszczą się o zachowanie standardów produkowanych kosmetyków, prowadząc działania naukowo- badawcze, kontrolne i badania mikrobiologiczne oraz produkcyjne. Realizujemy projekty pod brandem Marion oraz pod brandami naszych klientów (private label).

Dołącz do naszego zespołu!

Krótkie spotkanie z firmą może być początkiem Twojego zawodowego sukcesu!