Nagroda Banku Santander dla Przewodniczącego naszego Koła | Wydział Chemiczny Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2023-06-14

Nagroda Banku Santander dla Przewodniczącego naszego Koła

Rozdanie nagród banku Santander dla studentów i doktorantów Politechniki Gdańskiej.

Gratulujemy przewodniczącemu naszego koła, który udowodnił, że prace na rzecz uczelni się opłacają!

13 maja 2023 roku odbyło się podsumowanie kolejnej edycji konkursu we współpracy z Santander Bank Polska dla studentów i doktorantów Politechnika Gdańska. Zgłoszonych było ponad 300 wniosków, a w finale została wyłoniona ścisła 30 finalistów. Paweł Wojtasz został nagrodzony w formie stypendium w kategorii prace na rzecz uczelni, osiągnięcia naukowe, prace pozauczelniane w formie wolontariatu.

W imieniu wszystkich członków koła oraz opiekunów gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Więcej o nagrodzonych

Nie tylko nauka nagrody Santander dla studentów i doktorantów

Zarząd KNTP "TECH-POL"