Wizyta delegacji z Instytutu Technologicznego Yancheng | Wydział Chemiczny Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2019-04-18

Wizyta delegacji z Instytutu Technologicznego Yancheng

Wizyta delegacji z Instytutu Technologicznego Yancheng na Wydziale Chemicznym PG

16 kwietnia z radością powitaliśmy delegację z Instytutu Technologicznego w Yancheng, w skład której wchodzili: Wiceprzewodniczący prof. Wang Zisheng, Dziekan Wydziału Budownictwa i Inżynierii, prof. Wu Fahong, Dziekan Wydziału Nauk o Środowisku i Inżynierii prof. Chen Tianming, Dyrektor ds. Internacjonalizacji prof. Meng Hongdang, Prodziekan ds. Szkolnictwa Wyższego i Badań prof. Lu Yong oraz Zastępca Dyrektora ds. Studenckich prof. Bao Yawei. W trakcie spotkania odbyły się bardzo owocne dyskusje, które pogłębiły naszą wzajemną współpracę i przyjaźń. Szczególną uwagę zwrócono na realizację przyszłych programów wymiany studentów studiów licencjackich i podyplomowych.