Delegacja z Uniwersytetu Dezhou | Wydział Chemiczny Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2019-05-06

Delegacja z Uniwersytetu Dezhou

Delegacja z Uniwersytetu Dezhou na Wydziale Chemicznym PG

Na Wydziale Chemicznym w dniu 26 kwietnia 2019 roku po raz trzeci gościła delegacja z Chin z Uniwersytetu w Dezhou (Prorektor prof Zhang Mingzheng, prof Xia Feng, prof Liu Zhihua oraz Liu Jia). W czasie spotkania zaplanowano nowe możliwości współpracy obu jednostek, m.in. wakacyjne programy wymiany studenckiej na poziomie studiów magisterskich, które będą trwały do 2020 roku oraz wymianę nauczycieli akademickich. Zdecydowano o utworzeniu programu, który zachęci studentów Uniwersytetu w Dezhou do odbywania kształcenia na studiach magisterskich na kierunku GTM na Wydziale Chemicznym. Ponadto, dyskutowano o utworzeniu programu wymiany 2,5+2 dla studentów na poziomie studiów licencjackich z Uniwersytetu w Dezhou.