Konkurs Czerwonej Róży – edycja 2024 | Wydział Chemiczny Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2024-03-04

Konkurs Czerwonej Róży – edycja 2024

grafika tematyczna

Wybieramy najlepszego studenta lub studentkę oraz najlepsze koło naukowe. Rozpoczęła się kolejna edycja prestiżowego wydarzenia z bogatymi tradycjami organizowanego przez Stowarzyszenie Czerwonej Róży. Co roku, statuetka trafia do rąk wybitnych i wyróżniających się swoimi osiągnięciami studentów oraz kół naukowych.

Głównymi nagrodami w konkursie są:

• w kategorii „najlepszy student” – samochód osobowy
  • w kategorii „najlepsze koło naukowe” – kwota  15 000 zł.

Rozstrzygnięcie konkursu odbywa się w dwóch etapach: uczelnianym i ogólnym. W tym roku etap ogólny odbywa się Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu im. Jędrzeja Śniadeckiego w Gdańsku.

Kto może wziąć udział w konkursie?

1. Każda osoba studiująca na drugim stopniu kształcenia w PG, która uzyskała wysoką średnią ocen za wyniki w nauce, ma osiągnięcia naukowe, artystyczne lub sportowe, jest aktywna społecznie oraz potrafi zaprezentować się przed komisją konkursową.
  2. Każde aktywnie działające Koło Naukowe.

Termin składania wniosków: do 18 marca 2024r.

Miejsce: Dział Spraw Studenckich PG, Budynek Bratniak, pok. 212-213

Kontakt do Koordynatora PG: kierownik DSS, Pani Anna Klimczyk, mail: anna.klimczyk@pg.edu.pl

Link do strony Konkursu: http://czerwonaroza.org.pl/konkurs

Poniżej linki do dokumentów:

Could not load image from CDN: Client error: `GET https://files.pg.edu.pl/api/v1/file?path=chem%2FStudenci%2FAktualno%C5%9Bci%2FKonkurs_Czerwonej_Rozy_2024%2FRegulamin%20Konkurs%20Czerwonej%20R%C3%B3%C5%BAy%202024.pdf&alt=Regulamin%20konkursu&attr=%7B%22class%22%3A%22img-fluid%20d-block%20mr-file-link%22%7D&target=` resulted in a `404 Not Found` response: File not found Formularz zgłoszeniowy – student (docx, 260.27kB) Formularz zgłoszeniowy – Koło Naukowe (docx, 259.23kB) Harmonogram Konkursu (docx, 700.30kB)