Warsztaty polimerowe wylicytowane w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy | Wydział Chemiczny Politechniki Gdańskiej

Treść strony

Aktualności

Data dodania: 2024-02-27

Warsztaty polimerowe wylicytowane w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Członkowie Koła naukowego Tech-Pol wraz z dziekanem wydziału i zwycięzcą licytacji
Adam Olszewski, prof. Agata Kot-Wasik – dziekan, Nikodem Korn, Agata Rodak, Joanna Smorawska / Fot. Wiktoria Żukowska

Dnia 23 lutego w Katedrze Technologii Polimerów miało miejsce wyjątkowe wydarzenie. Członkowie oraz Opiekunowie Koła Naukowego Technologii Polimerów "TECH-POL" przeprowadzili warsztaty polimerowe wylicytowane w ramach aukcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy WOŚP2024.

W trakcie wydarzenia, 15-letni Nikodem z Poznania miał okazję zapoznać się z Katedrą Technologii Polimerów zarówno od strony laboratoryjnej, jak i technologicznej. Program obejmował zwiedzanie hali technologicznej, prezentację druku 3D oraz praktyczne zajęcia z wytwarzania własnych kolorowych pianek i elastomerów poliuretanowych. Nikodem miał również możliwość zaznajomienia się ze szkłem laboratoryjnym i technikami badawczymi stosowanymi w Katedrze. Wydarzenie koordynowali opiekunowie Koła TECH-POL: dr inż. Paulina Kosmela i dr inż. Krzysztof Formela oraz członkowie – doktoranci: mgr inż. Agata Rodak, mgr inż. Joanna Smorawska i mgr inż. Adam Olszewski, który był pomysłodawcą wydarzenia.

Koło Naukowe TECH-POL wyraża wdzięczność dla wszystkich licytujących i zainteresowanych aukcją.

231 wyświetleń