Oferta stypendiów oraz programów wsparcia dla studentów studiów inżynierskich | Wydział Chemiczny Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2024-10-16

Oferta stypendiów oraz programów wsparcia dla studentów studiów inżynierskich

Zdjęcie ze spotkania
fot. Jerzy Kwiatkowski /WCh PG

10 października w Audytorium 1.4 odbyło się spotkanie dla studentów wyższych lat studiów inżynierskich. Poprowadził je prodziekan ds. studentów dr hab. inż. Sebastian Demkowicz, a wzięli w nim udział również dziekan dr hab. inż. Jacek Gębicki, prodziekan ds. kształcenia dr hab. inż. Robert Tylingo oraz prodziekan ds. nauki dr hab. inż. Justyna Płotka-Wasylka.

Podczas wydarzenia, gość specjalny mgr inż. Anna Klimczyk, kierowniczka Działu Spraw Studenckich, zaprezentowała szeroką ofertę stypendiów oraz programów wsparcia dostępnych dla studentów Politechniki Gdańskiej, a dr inż. Bartłomiej Cieślik zaprezentował ofertę Centrum Nowoczesnej Edukacji. Centrum wspiera studentów oraz kadrę akademicką w procesie dydaktycznym oferując nowoczesne narzędzia i programy edukacyjne.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za aktywny udział, a szczególne podziękowania kierujemy do Wydziałowej Rady Studentów za ich wsparcie oraz prezentację działalności samorządu studenckiego. Dzięki takim spotkaniom budujemy społeczność akademicką i wzmacniamy współpracę na Wydziale Chemicznym Politechniki Gdańskiej.

Więcej szczegółów: Centrum Nowoczesnej Edukacji, Wydziałowej Rady Studentów, stypendiów.

EDUxAI

Również 10 października, w Audytorium 1.4. dr hab. Joanna Mytnik, Dyrektorka Centrum Nowoczesnej Edukacji poprowadziła wykład na temat „EDUxAI: nowe wytyczne dotyczące wykorzystania narzędzi GenAI w obszarze kształcenia na Politechnice Gdańskiej”. Pani Joanna Mytnik zaprezentowała także szeroką ofertę szkoleniową Centrum Nowoczesnej Edukacji w obszarze AI oraz przedstawiła, jakie podstawowe wyzwania związane z tą tematyką, stoją przed nauczycielami akademickimi.