Wydziałowa Rada Studentów | Wydział Chemiczny Politechniki Gdańskiej

Treść strony

Wydziałowa Rada Studentów
Logo

Witajcie na stronie Naszego WRSu!

Jesteśmy Wydziałową Radą Studentów Wydziału Chemicznego PG. Z Waszą pomocą kreujemy rzeczywistość na Wydziale i dajemy z siebie 100%, żeby było jak najlepiej. Organizujemy wiele wydarzeń na terenie uczelni takich jak "Dzień Ziemniaka" czy "Bal Inżyniera" i staramy się rozwiązywać Wasze problemy.

Możecie się z nami kontaktować przez Facebooka i śledzić naszą działalność na Instagramie

Aktualności

 • 2022-04-14

  Życzenia wielkanocne

  Drodzy Studenci i Pracownicy, życzymy Wam wszystkim wesołych Świąt Wielkanocnych. Niech te kilka dni wytchnienia napełni Was spokojem i rodzinnym ciepłem, które w obecnych czasach są tak ważne. WRS Chemiczny

 • 2022-03-29

  Bal Chem & EiA 2022

  W dniu 9.04 odbędzie się bal „The Starry Night Ball” organizowany dla studentów Wydziału Chemicznego i Wydziału EiA. Obowiązują imienne bilety, które można zdobyć u Wydziałowych Rad Studentów. Więcej szczegółów znajduje się na fanpage’ach WRS Chemiczny i WRS EiA.

 • 2021-11-18

  Złote Lwiątko dla WRS Chemicznego!

  13 listopada 2021 odbyła się gala wręczenia nagród w Plebiscycie Aktywności Studenckiej Złote Lwiątka 2021🦁 Nasz WRS zdobył nagrodę w kategorii Wydziałowa Rada Studentów 😁 Dziękujemy za to ogromne wyróżnienie i gratulujemy pozostałym zwycięzcom i finalistom!

 • 2021-11-12

  Wybory do WRS i PSPG

  Chemicy! Zbliżają się wybory do organów Samorządowych. W tym roku wybory, tak samo jak w roku poprzednim, odbędą się w formie głosowania online (oprócz głosowania w akademikach). Nad ich przebiegiem czuwać będzie Centrum Usług Informatycznych Politechniki Gdańskiej. Pamiętajcie, że członkowie organów Samorządu reprezentują Wasze zdanie przed Władzami Uczelni i pełnią...