Rozstrzygnięcie konkursu na stanowisko stypendysta2-doktorant w projekcie OPUS21 | Wydział Chemiczny Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2022-04-20

Logotyp Narodowego Centrum Nauki

Z przyjemnością informujemy, że konkurs na stanowisko stypendysta2-doktorant w projekcie pt. „Zagospodarowanie odpadów frakcji bio do dwuetapowego wytwarzania biowodoru z jednoczesnym uzdatnianiem strumieni gazowych za pomocą zielonych rozpuszczalników” (OPUS21 UMO-2021/41/B/ST8/02395) finansowanego ze środków Narodowego Centrum Nauki został rozstrzygnięty. W wyniku przeprowadzenia procedury konkursowej stypendium otrzymała Pani mgr inż. Aleksandra Kramarz, która jest Doktorantką w Szkole Doktorskiej Politechniki Gdańskiej.