[Przełożone na 16 maja 2023 r.] Spotkanie Oddziału Gdańskiego PTTŻ i Oddziału Morskiego PTT - 9 maja 2023 r. | Wydział Chemiczny Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2023-04-21

Logo PTTŻ

Zapraszamy na spotkanie Oddziału Gdańskiego PTTŻ oraz Oddziału Morskiego PTT w dniu 9 maja 2023 r. o godz. 14.00, które odbędzie się na Uniwersytecie Morskim w Gdyni (dokładne miejsce zostanie podane wraz z linkiem do spotkania). Prelegentem będzie pani dr inż. Agnieszka Palka z Katedry Zarządzania Jakością Uniwersytetu Morskiego w Gdyni, która wygłosi referat pt. „Lody jako żywność funkcjonalna”.

Dla osób, które nie mogą wziąć udziału stacjonarnie w późniejszym terminie zostanie przesłany link do spotkania.