[Odwołane] Spotkanie Oddziału Gdańskiego PTTŻ i Oddziału Morskiego PTT - 16 stycznia 2024 r. | Wydział Chemiczny Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2023-12-11

Logo PTTŻ

[Aktualizacja 11.01.2024]

Z przykrością informujemy, że nasze spotkanie 16.01.2024 r. nie odbędzie się.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie Oddziału Gdańskiego PTTŻ oraz Oddziału Morskiego PTT w dniu 16 stycznia 2024 r. o godz. 14.00, które odbędzie się w Minicentrum Konferencyjnym „Luwr” w budynku Chemia A (nr 6). Prelegentem będzie pani mgr. Aleksandra Mazurek z Zakładu Towaroznawstwa Żywności Katedry Żywienia Klinicznego, Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, która wygłosi referat dotyczący rozwoju żywności zawierającej owady jadalne.

Dokładny tytuł wystąpienia oraz link dla osób, które nie mogą wziąć udziału w spotkaniu stacjonarnie zostanie wysłany w późniejszym terminie.