Oferta stypendialna w ramach projektu Sonata-Bis | Wydział Chemiczny Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2022-01-17

Oferta stypendialna w ramach projektu Sonata-Bis

Logotyp Narodowego Centrum Nauki

Ogłaszam konkurs na stanowisko Doktorant-Stypendysta w ramach projektu SONATA-Bis finansowanego przez Narodowe Centrum Nauki.

Stypendysta dołączy do zespołu Fotokatalizy kierowanego przez dr hab. inż. Annę Zielińską-Jurek, w którym będzie wykonywał prace badawcze związane z realizacją projektu NCN „Projektowanie, synteza oraz badanie struktur 2D fotokatalizatorów hybrydowych do degradacji farmaceutyków w fazie wodnej”.

Liczba stanowisk: 1

Warunki zatrudnienia:

- praca w młodym, ambitnym zespole badawczym,

- stypendium 2500 zł na okres 10 miesięcy dla doktoranta

- praca w nowocześnie wyposażonym laboratorium,

- duża samodzielność w trakcie realizacji zadań,

- możliwość podnoszenia kwalifikacji i umiejętności,

- udział w konferencjach naukowych

- data rozpoczęcia: możliwe od 1 lutego 2022

Zgłoszenia i ewentualne pytania prosimy kierować elektronicznie do 28.01.2022 na adres:
dr hab. inż. Anna Zielińska-Jurek, Katedra Inżynierii Procesowej i Technologii Chemicznej, Wydział Chemiczny, Politechnika Gdańska,
e-mail: annjurek@pg.edu.pl