Rekrutacja | Wydział Chemiczny Politechniki Gdańskiej

Rekrutacja

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych studentów Politechniki Gdańskiej do wzięcia udziału w rekrutacji, która trwa przez cały rok.
Jeżeli chemia jest jednym z Twoich zainteresowań i chcesz to rozwijać – gorąco zachęcamy do podjęcia działalności w NKCh. Szukamy takich ludzi jak Ty!

Jesteśmy otwarci na nowe pomysly i chęć działania, dzielimy się swoimi doświadczeniami. Tworzymy grupę zgranych ludzi, mogących razem realizować nowe ciekawe projekty i poszerzać swoją wiedzę.

Zapisz się już dziś!

Aby dołączyć do nas wystarczy wypełnić Wniosek Zgłoszeniowy Aspiranta i dostarczyć go w formie papierowej do siedziby Koła, pokoju 011 D w budynku Chemia „C”.
Niniejszy Wniosek można znaleźć  tutaj (pdf, 252.03kB)  lub otrzymać mailowo, kontaktując się z nami pod adresem: prezesnkch@gmail.com

Każda nowa osoba zostaje przyjęta przez Zarząd NKCh na roczny staż zwany statutowo aspiranturą.

Aspiranci, którzy wzięli aktywny udział w życiu Koła, mogą ubiegać się po roku aspirantury o otrzymanie statusu Członka Koła, składając Deklarację Członkowską.
Decyzję o przyjęciu Aspiranta w poczet Członków Koła podejmuje Zarząd NKCh. W przypadku aspirantów, którzy wykazali się szczególną działalnością oraz zaangażowaniem w życie Koła, członkostwo może zostać przyznane z inicjatywy Zarządu po krótszym czasie.

Składki

Obowiązkowe składki nalezy wpłacać u Skarbnika NKCh. W trakcie miesięcy wakacyjnych, tj. lipiec-sierpień-wrzesień składek nie pobiera się.
Wysokość miesięcznych składek w trakcie trwania roku akademickiego jest następująca:

Aspirant 5 zł / m-c
Członek 5 zł / m-c
Członek honorowy zwolniony

Osoby, które dokonają do końca listopada płatności z góry za cały rok akademicki, są dodatkowo zwolnione ze składki za jeden miesiąc.