Webinarium nt. możliwości wsparcia z programu Inkubator Innowacyjności 4.0 | Wydział Chemiczny Politechniki Gdańskiej

Treść strony

Aktualności

Data dodania: 2021-10-15

Webinarium nt. możliwości wsparcia z programu Inkubator Innowacyjności 4.0

Webinarium
Zapraszamy pracowników naukowych/doktorantów/studentów PG zainteresowanych wdrażaniem wyników swoich badań na rynek na spotkanie w formule online na temat możliwości, które oferuje program Inkubator Innowacyjności 4.0.

Centrum Transferu Wiedzy i Technologii Politechniki Gdańskiej oraz Excento sp. z o. o. zapraszają na spotkanie online 19 października poświęcone zasadom, kryteriom i korzyściom aplikowania o środki finansowe w ramach programu Inkubator Innowacyjności 4.0. Gościem specjalnym webinarium będzie dr inż. Grzegorz Gorczyca - założyciel i prezes zarządu spółki Chitone sp. z o.o.

Termin: 19 października (wtorek), godz. 11:00 - 12:30

Obowiązuje rejestracja na wydarzenie.

Tematyka webinarium:

  • Dlaczego warto aplikować o środki z tego Programu?
  • Które projekty mają szansę na dofinansowanie?
  • Na co można przeznaczyć środki pozyskane w ramach Programu?
  • Jakiego rodzaju wsparcie w procesie komercjalizacji oferuje CTWT oraz Excento?
  • Jak aplikować o środki w programie Inkubator Innowacyjności 4.0?

Agenda:

10.45–11.00 – Wpuszczanie uczestników do Poczekalni
11.00–11.20 – Omówienie zasad, korzyści i kryteriów aplikowania do programu Inkubator Innowacyjności 4.0 
11.20–11.40 – Jak zaangażowanie i determinacja twórców oraz wsparcie finansowe i merytoryczne CTWT/Excento doprowadziło do udanej komercjalizacji wynalazku. Case study: Chitone Sp. z o.o. (dr inż. Grzegorz Gorczyca CEO Chitone Sp. z o.o.)
11.40–12.10 – Jak skutecznie wypełnić wniosek o dofinansowanie i aplikować o środki w ramach programu Inkubator Innowacyjności 4.0? 
12.10–12.30 – Pytania i odpowiedzi 

Prelegenci: Agnieszka Krawczyk-Kłos (CTWT), Karolina Gottfried (Excento), dr inż. Grzegorz Gorczyca (Chitone sp. z o.o.)

Inkubator Innowacyjności 4.0 jest programem finansowanym ze środków europejskich w ramach projektu pozakonkursowego „Wsparcie zarządzania badaniami naukowymi i komercjalizacja wyników prac B+R w jednostkach naukowych i przedsiębiorstwach”, realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014–2020.

15 wyświetleń