Sekcja Studencka Oddziału Gdańskiego Polskiego Towarzystwa Chemicznego „Hybryda” | Wydział Chemiczny Politechniki Gdańskiej

Sekcja Studencka Oddziału Gdańskiego Polskiego Towarzystwa Chemicznego „Hybryda” to organizacja zrzeszająca ambitnych studentów głównie Wydziału Chemicznego, lecz nie tylko. Działamy od 2004 roku. Naszym członkom oferujemy możliwość kreatywnego rozwoju, udziału w projektach naukowych i dydaktycznych oraz wyjazdach integracyjnych i konferencjach studenckich. Jesteśmy stałymi uczestnikami Zjazdów Sekcji Studenckiej PTChem oraz Ogólnopolskich Szkół Chemii. Przygotowujemy pokazy w ramach Bałtyckich Festiwali Nauki, Forów Organizacji i Kół Akademickich oraz dni otwartych Politechnika OPEN. Sami również organizujemy konkursy, seminaria i odczyty. W roku 2019 i 2020 zajęliśmy drugie miejsce podczas Ogólnopolskiego Festiwalu Pokazów Chemicznych, na którym wyłaniane są koła naukowe organizujące najciekawsze i najbardziej efektowne pokazy.

Jeśli chcesz aktywnie uczestniczyć w pracach Sekcji rozwijając swoje umiejętności naukowe, dydaktyczne i organizacyjne, to gorąco zapraszamy!