#Absolwenci | Wydział Chemiczny Politechniki Gdańskiej

Treść strony

Dzień Absolwenta już w najbliższą sobotę, tj. 22 czerwca

grafika tematyczna

Koleżanki i Koledzy Absolwenci,
Drodzy Absolwenci

Już w tę sobotę, tj. 22 czerwca będziemy świętować Dzień Absolwenta Politechniki Gdańskiej.

Wydziałowe uroczystości rozpoczną się punktualnie o godzinie 10:15 w Audytorium Chemicznym im. prof. Jacka Namieśnika, gdzie uroczyste wykłady wygłoszą Dziekan Wydziału Chemicznego – prof. dr hab. inż. Agata Kot-Wasik (absolwentka WCh) i Prorektor ds. nauki PG – prof. dr hab. inż. Sławomir Milewski (absolwent WCh).

Dzień Absolwenta 2024 na Wydziale Chemicznym

grafika tematyczna

Szanowni Państwo,

Z wielką radością pragniemy poinformować, że wydziałowe obchody Dnia Absolwenta zaszczycą swoją obecnością absolwenci następujących roczników:

1963-1969 – organizator Marek Biziuk marek.biziuk@pg.edu.pl

1964 - 1966 – organizator Krystyna Mędrzycka krystyna.medrzycka@pg.edu.pl

1978 – organizator Marek Wartecki marekwartecki@yahoo.pl

Kariera w Plenerze - Base Group 6 czerwca

grafika tematyczna

Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów i absolwentów na wyjątkowe wydarzenie z cyklu „Kariera w Plenerze”, organizowane przez firmę Base Group wspólnie z Wydziałem Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa oraz Biurem Karier Politechniki Gdańskiej. Spotkanie odbędzie się 6 czerwca 2024 r. (czwartek) w godzinach 10:00 – 14:00 przed budynkiem Wydziału Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa (budynek nr 40).

Kariera w Plenerze - Mondi 5 czerwca

grafika tematyczna

Zapraszamy wszystkich studentów i absolwentów na kolejne wydarzenie z cyklu „Kariera w Plenerze” organizowane przez firmę Mondi Świecie SA, Biuro Karier i Absolwentów oraz Wydział Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa Politechniki Gdańskiej. Wydarzenie odbędzie się 5 czerwca 2024, w czwartek, w godzinach 10:00-14:00 przed Wydziałem Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa (budynek nr 40).

Płatne praktyki letnie w Orlenie

grafika tematyczna

Zapraszamy do aplikowania na płatne praktyki letnie.

Rekrutacja trwa do 5 czerwca b.r. na www.orlen.pl/kariera

25 miejsc czeka na studentów i absolwentów uczelni wyższych.

Program zakłada 3 miesięczny rozwój w Obszarze Produkcji (Rafineria i Petrochemia) lub Biurze Badań i Rozwoju Petrochemii i Rafinerii Przyszłości w Płocku. Praktyki będą płatne i będą realizowane w terminie od lipca do września.

Plenerowe spotkanie z firmą Expom

grafika tematyczna
Zapraszamy wszystkich studentów i absolwentów na drugie wydarzenie plenerowe z cyklu „Kariera w plenerze” organizowane przez firmę Expom S.A., Wydział Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa oraz Biuro Karier i Absolwentów Politechniki Gdańskiej. Wydarzenie odbędzie się już 16 maja, w czwartek, w godzinach od 10.00 do 14.00 przed budynkiem nr 40, na  Wydziale Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa.

Podczas wydarzenia, w godzinach od 12:00 do 13:00 w sali nr 212 w budynku nr 40, odbędzie się spotkanie z przedstawicielem firmy, który opowie o współrzędnych systemach pomiarowych w zastosowaniach inżynierskich.

Dla studentów, którzy wezmą udział w wydarzeniu, została przygotowana smaczna niespodzianka. Aby ją otrzymać, wystarczy porozmawiać z pracownikami przy stoisku. Na uczestników czekać będzie również strefa relaksu, w której będzie można pograć w gry.

Spotkaj się z firmą Eaton w plenerze 9. maja!

grafika tematyczna
Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów i absolwentów na wyjątkowe wydarzenie z cyklu „Kariera w plenerze”, organizowane przez firmę Eaton wspólnie z Wydziałem Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa oraz Biurem Karier i Absolwentów PG. Spotkanie odbędzie się 9 maja 2024 r. (czwartek) w godzinach od 10:00 do 14:00 przed budynkiem Wydziału Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa (budynek nr 40).

To doskonała okazja, żeby dowiedzieć się więcej o firmie, poznać ich produkty oraz odkryć możliwości rozwoju zawodowego, jakie oferuje. Biznes Eaton w Tczewie dynamicznie się rozwija, dlatego firma poszukuje pracowników na płatne staże i praktyki, a także na stanowiska specjalistyczne i inżynieryjne. Zachęcamy do aplikowanie przez stronę Energize Your Career at Eaton.

VIII Edycja Konkursu PZPTS na najlepszą pracę dyplomową z zakresu nowatorskiego wykorzystania tworzyw sztucznych!

grafika tematyczna

Konkurs na najlepszą pracę licencjacką, inżynierską i magisterską z zakresu nowatorskiego zastosowania tworzyw sztucznych

Polski Związek Przetwórców Tworzyw Sztucznych ogłasza konkurs z zakresu nowatorskiego zastosowania tworzyw sztucznych. Zasady, zakres i warunki uczestnictwa w Konkursie określa Regulamin dostępny na stronach: www.pzpts.pl

Subskrybuj #Absolwenci