#Doktoranci | Wydział Chemiczny Politechniki Gdańskiej

Treść strony

Powalcz o nagrodę im. prof. Romualda Szczęsnego

grafika tematyczna
Konkurs o nagrodę im. profesora Romualda Szczęsnego skierowany jest do absolwentów Politechniki Gdańskiej. Mogą wziąć w nim udział autorzy prac dyplomowych obronionych w roku kalendarzowym 2023, które dotyczą nowoczesnych technologii. Nabór na Wydziale Chemicznym potrwa do 26 kwietnia.

Nagroda przyznawana jest nieprzerwanie od 2002 roku przez Prezydenta Miasta Gdyni. Jej celem jest upamiętnienie prof. Romualda Szczęsnego, przedwcześnie zmarłego gdynianina, naukowca Politechniki Gdańskiej, byłego dziekana Wydziału Elektrotechniki i Automatyki, a także wyróżnienie najciekawszych prac prac dyplomowych, przygotowanych przez absolwentów PG.

Nowa książka pt. „Substancje groźne, niebezpieczne i pożyteczne. Związki organiczne”

grafika tematyczna

Ukazała się nowa książka profesora Aleksandra Kołodziejczyka: Kołodziejczyk A., Kołodziejczyk A., „Substancje groźne, niebezpieczne i pożyteczne. T. 2. Związki organiczne” (rok wydania 2023, liczba stron 950, ISBN 978-83-7789-715-7).

Konkurs Komitetu Chemii Analitycznej PAN na najlepsze prace doktorskie

grafika tematyczna

Komitet Chemii Analitycznej PAN po raz kolejny ogłasza konkurs na najlepszą pracę doktorską z zakresu chemii analitycznej. Promotorzy i recenzenci prac, dziekani wydziałów i przewodniczący rad dyscyplin, w których była broniona praca mogą zgłaszać prace do konkursu.

Nagrody  przyznawane  są  w  następujących kategoriach: 

Subskrybuj #Doktoranci