#Doktoranci | Wydział Chemiczny Politechniki Gdańskiej

Treść strony

Trwa III edycja Mother and Child Startup Challenge!

grafika tematyczna

14 maja 2024 r. została rozpoczęta rekrutacja do konkursu Instytutu Matki i Dziecka, który skupia się na wspieraniu innowacyjnych startupów medycznych związanych z obszarami pediatrii, ginekologii i położnictwa! W tym roku organizatorzy otwierają się nie tylko nie tylko na rozwiązania biomedyczne, ale również technologie wspierające funkcjonowanie szpitala!

Pracownicy i doktoranci z Katedry Technologii Polimerów na targach w Kielcach

Medal Targów Plastpol w kategorii Techniki specjalne dla BIO PLAST POM we współpracy z Politechniką Gdańską za biodegradowalne kompostowalne tworzywo na bazie skrobi ziemniaczanej

W dniach 21-24.05 br., pracownicy i doktoranci Wydziału Chemicznego z Katedry Technologii Polimerów w ramach Nagrody im. Tadeusza Pompowskiego, w składzie: dr inż. M. Sienkiewicz oraz mgr inż. P. Gnatowski, mgr inż. E. Piłat i dr hab. inż. Justyna Kucińska-Lipka byli wystawcami na XXVIII Międzynarodowych Targach Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL w Kielcach.

Doktorant-Stypendysta (LGB)

Logotyp Narodowego Centrum Nauki

Laboratory of Bacterial Genetics is looking for an enthusiastic PhD student to conduct research in our NCN OPUS 25 project (principal investigator: prof. dr Satish Raina) entitled “Investigating the coordinated regulation of lipopolysaccharide (LPS) and phospholipid amounts by the essential LPS assembly proteins LapB/LapC and the involvement of a new thioesterase” to investigate mechanisms balanced biosynthesis of LPS and phospholipids.

Kariera w Plenerze - Base Group 6 czerwca

grafika tematyczna

Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów i absolwentów na wyjątkowe wydarzenie z cyklu „Kariera w Plenerze”, organizowane przez firmę Base Group wspólnie z Wydziałem Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa oraz Biurem Karier Politechniki Gdańskiej. Spotkanie odbędzie się 6 czerwca 2024 r. (czwartek) w godzinach 10:00 – 14:00 przed budynkiem Wydziału Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa (budynek nr 40).

Kariera w Plenerze - Mondi 5 czerwca

grafika tematyczna

Zapraszamy wszystkich studentów i absolwentów na kolejne wydarzenie z cyklu „Kariera w Plenerze” organizowane przez firmę Mondi Świecie SA, Biuro Karier i Absolwentów oraz Wydział Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa Politechniki Gdańskiej. Wydarzenie odbędzie się 5 czerwca 2024, w czwartek, w godzinach 10:00-14:00 przed Wydziałem Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa (budynek nr 40).

Płatne praktyki letnie w Orlenie

grafika tematyczna

Zapraszamy do aplikowania na płatne praktyki letnie.

Rekrutacja trwa do 5 czerwca b.r. na www.orlen.pl/kariera

25 miejsc czeka na studentów i absolwentów uczelni wyższych.

Program zakłada 3 miesięczny rozwój w Obszarze Produkcji (Rafineria i Petrochemia) lub Biurze Badań i Rozwoju Petrochemii i Rafinerii Przyszłości w Płocku. Praktyki będą płatne i będą realizowane w terminie od lipca do września.

Rozstrzygnięcie konkursów w ramach projektu grantowego OPUS 19 (nr UMO-2020/37/B/ST4/02886)

Logotyp Narodowego Centrum Nauki

Komisja konkursowa dokonała wyboru kandydata na stanowisko Student Stypendysta w ramach projektu grantowego, pt. Jednorazowe pieluchy dziecięce: monitorowanie wybranych związków toksycznych poprzez zastosowanie nowych metod analitycznych (nr UMO-2020/37/B/ST4/02886) finansowanego przez Narodowe Centrum Nauki w ramach konkursu OPUS 19. Nazwisko wybranego Studenta-Stypendysty zawarte jest w załączonym protokole. 

Doktorant stypendysta (KBiM)

Logotyp Narodowego Centrum Nauki

Katedra Biotechnologii i Mikrobiologii poszukuje studenta III stopnia kształcenia na stanowisko doktorant-stypendysta okres 24 miesięcy do realizacji poszczególnych zadań projektu badawczego OPUS-25 Narodowego Centrum Nauki (NCN): „Nowe monowalentne i multiwalentne rekombinowane białka Borrelia burgdorferi sensu lato jako potencjalne antygeny do wykrywania swoistych przeciwciał w surowicach pacjentów z boreliozą”.

Subskrybuj #Doktoranci