Webmaster: dr inż. Andrzej Okuniewski

Aktualności
Rozkład zajęć
Terminy egzaminów
Tematy prac dyplomowych
Seminarium Katedry Chemii Nieorganicznej

Seminarium Katedry Chemii Nieorganicznej

Zapraszamy do udziału w seminarium Katedry Chemii Nieorganicznej, które odbędzie się w poniedziałek 9 grudnia o godzinie 9:15 w sali 119. Wystąpienie pod tytułem: " Izotermiczna kalorymetria miareczkowa – aspekty teoretyczne i praktyczne " zaprezentuje dr hab. Dariusz Wyrzykowski z Wydziału Chemii Uniwersytetu Gdańskiego Dla pracowników oraz doktorantów Katedry Chemii Nieorganicznej udział w Seminarium Katedralnym jest obowiązkowy.
Zagłosuj na projekty do Budżetu Obywatelskiego PG

Zagłosuj na projekty do Budżetu Obywatelskiego PG

Do 4 grudnia można głosować na projekty do Budżetu Obywatelskiego Politechniki Gdańskiej 2020.  Do głosowania dopuszczono 18 projektów: 9 pracowniczych i 9 studenckich. W ramach tegorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego PG zgłoszonych zostało w sumie 36 projektów. Po weryfikacji zakresu, budżetu, lokalizacji i zgodności z przepisami utworzono wstępną listę projektów dopuszczonych i niedopuszczonych do głosowania. Zasady dotyczące budżetu obywatelskiego zostały określone w jego  Regulaminie...
Seminarium Katedry Chemii Nieorganicznej

Seminarium Katedry Chemii Nieorganicznej

Zapraszamy do udziału w seminarium Katedry Chemii Nieorganicznej, które odbędzie się w poniedziałek 2 grudnia o godzinie 9:15 w sali 119. Wystąpienie pod tytułem: " Pojęcie pierwiastka przejściowego i związane z tym kontrowersje cz. 2 " zaprezentuje prof. dr hab. inż. Barbara Becker Dla pracowników oraz doktorantów Katedry Chemii Nieorganicznej udział w Seminarium Katedralnym jest obowiązkowy.
Wyświetlanie 1 - 3 z 63 rezultatów.
z 21

Aby móc korzystać z funkcjonalności należy zainstalować wtyczkę Flash.