Katedra Chemii Nieorganicznej

Wydział Chemiczny
Politechnika Gdańska
ul. G. Narutowicza 11/12
80-233 Gdańsk

Kierownik

dr hab. inż. Anna Dołęga, prof. nadzw. PG
p. 125 Ch. A
tel. +48 58 347 27 28
anna.dolega@pg.edu.pl

Sekretariat

mgr inż. Elżbieta Szyc
p. 124 Ch. A
tel. +48 58 347 26 22
fax: +48 58 347 26 94
elzbieta.szyc@pg.edu.pl

Aktualności
Pracownicy
Mapa
Seminarium Katedry Chemii Nieorganicznej

Seminarium Katedry Chemii Nieorganicznej

Zapraszamy do udziału w seminarium Katedry Chemii Nieorganicznej, które odbędzie się w poniedziałek 15 stycznia o godzinie 13:15 w sali 121. Wystąpienie pod tytułem: "Pojęcie pierwiastka przejściowego i związane z tym kontrowersje." zaprezentuje prof. dr hab. inż. Barbara Becker Dla pracowników oraz doktorantów Katedry Chemii Nieorganicznej udział w Seminarium Katedralnym jest obowiązkowy.
Seminarium Katedry Chemii Nieorganicznej

Seminarium Katedry Chemii Nieorganicznej

Zapraszamy do udziału w seminarium Katedry Chemii Nieorganicznej, które odbędzie się w poniedziałek 8 stycznia o godzinie 13:15 w sali 121. Wystąpienie pod tytułem: "Związki kompleksowe metali przejściowych z 4(5)-β-hydroksyetyloimidazolem." zaprezentuje mgr inż. Piotr Maślewski Dla pracowników oraz doktorantów Katedry Chemii Nieorganicznej udział w Seminarium Katedralnym jest obowiązkowy.
PUBLICZNA OBRONA PRACY DOKTORSKIEJ

PUBLICZNA OBRONA PRACY DOKTORSKIEJ

W dniu 5 stycznia 2018 r. o godz. 10:15, w sali 112 , bud. Chemia A PG odbędzie się PUBLICZNA OBRONA PRACY DOKTORSKIEJ mgr inż. Agnieszki Brozdowskiej Tytuł rozprawy: "Otrzymywanie, właściwości i struktura w ciele stałym tiosiarczanów amoniowych oraz związków pokrewnych" Promotor: dr hab. inż. Jarosław Chojnacki Recenzenci: prof. dr hab. Anna Kozioł (UMCS, Lublin), dr hab. Artur Sikorski (UG, Gdańsk)
Seminarium Katedry Chemii Nieorganicznej

Seminarium Katedry Chemii Nieorganicznej

Zapraszamy do udziału w seminarium Katedry Chemii Nieorganicznej, które odbędzie się w poniedziałek 11 grudnia o godzinie 13:15 w sali 121. Wystąpienie pod tytułem: "Silanotiolany niklu(II), kobaltu(II) i kadmu(II) z ligandami N-donorowymi. Badania strukturalne, spektralne i magnetyczne." zaprezentuje mgr inż. Daria Kowalkowska-Zedler Dla pracowników oraz doktorantów Katedry Chemii Nieorganicznej udział w Seminarium Katedralnym jest obowiązkowy.
Wyświetlanie 1 - 4 z 9 rezultatów.
z 3

Aby móc korzystać z funkcjonalności należy zainstalować wtyczkę Flash.